Prevoňajte vašu domácnosť jedinečným difuzérom

Vône sú v našich životoch veľmi dôležité. Evokujú v nás rozličné zážitky a spomienky, ktoré si s nimi automaticky spájame. Nie nadarmo sa hovorí, že vôňa je najsilnejším tvorcom atmosféry.

 

V dnešnom článku Vám predstavíme jedinečnú technológiu – difuzér, ktorý v sebe spája čističku vzduchu, rozprašovač a arómu. To všetko v jednom úžasnom prístroji !

 

Ako to funguje ?

 

S difuzérom rozptýlite do vzduchu zmes vody a olejov, ktoré vo vašej domácnosti odstránia nežiadúce pachy a dodajú liečebný prínos olejov. Váš interiér sa tak krásne rozvonia a vzduch v miestnosti zvlhčí.

 

Kam ho umiestniť ?

 

Difuzér môžete umiestniť kamkoľvek budete chcieť. Je vhodný do každej miestnosti vo vašej domácnosti, ale použiť ho môžete napríklad aj do auta či iných priestorov ako je kaviareň, kozmetický salón, kaderníctvo, sauna, hotel… Na výber máte z rozličných veľkostí, takže sa nemusíte obávať, že vám zaberie veľa miesta.

 

Aké sú ďalšie  výhody ?

 

Difuzér je najľahší a najjednoduchší spôsob ako dostať do vzduchu oleje a využiť liečebný prínos olejov.

Oleje ostávajú  vo vzduchu niekoľko hodín kde osviežujú a upravujú kvalitu vzduchu. Majú protivírusové, antibakteriálne a antiseptické vlastnosti, ktoré zabíjajú baktérie, pomáhajú redukovať huby, plesne a zároveň redukujú množstvo chemikálií a kovov zo vzduchu.

 

Navyše pomáhajú vytvárať duchovnú, fyzickú a emocionálnu harmóniu. Sú skvele pre kvalitný relax, ktorý je potrebný  po dlhom a náročnom  dni.

 

Difuzér má jedinečný inovatívny dizajn. Môžete si na ňom meniť dokonca aj osvetlenie. Záleží len na vašej  nálade. Rovnako aj prevádzka bez osvetlenia je samozrejmosťou. Navyše je difuzér extra tichý, takže  je vhodný aj do vašej spálne.