Napísali o nás na TopTrendy.sk

 

Vône sú v našich životoch veľmi dôležité. Evokujú v nás rozličné zážitky a spomienky, ktoré si s nimi automaticky spájame. Nie nadarmo sa hovorí, že vôňa je najsilnejším tvorcom atmosféry.

 

 

Ako difuzér funguje?

 

Ako si v domácnosti, obchode, prevádzke alebo aute vytvoríte čisté ovzdušie a príjemnú vôňu? Práve difuzér dokáže prepojiť čistenie vzduchu s arómou a rozprašovačom v jednom prístroji. S difuzérom sa do vzduchu rozptýli zmes vody a olejov, ktoré v priestore odstránia nežiaduce pachy a vytvoria liečebný účinok z olejov. Interiér sa tak krásne rozvonia a vzduch v miestnosti zvlhčí.

 

 

Umiestnenie difuzéra

 

Difuzér je možné umiestniť na akékoľvek miesto. Je vhodný do každej miestnosti v domácnosti, ale použiť sa dá napríklad v aute či v priestoroch ako je kaviareň, kozmetický salón, kaderníctvo, sauna, hotel a iných. Difuzéry majú rozličné veľkosti, takže do každého priestoru je možné vybrať presne vyhovujúci typ a štýl prístroja.

 

 

Prospešný pre zdravie

 

Oleje, ktoré difuzér rozptyľuje do vzduchu v ňom zostávajú niekoľko hodín. Vzduch nielen osviežujú, ale aj upravujú jeho kvalitu. Majú protivírusové, antibakteriálne a antiseptické vlastnosti, ktoré zabíjajú baktérie, pomáhajú redukovať huby, plesne a zároveň redukujú množstvo chemikálií a kovov zo vzduchu. Navyše pomáhajú vytvárať duchovnú, fyzickú a emocionálnu harmóniu. Sú skvele pre kvalitný relax, ktorý je potrebný po dlhom a náročnom dni.

 

 

Dizajn podľa požiadaviek

 

Difuzér má jedinečný inovatívny dizajn a rôzne veľkosti. Užívateľ si na ňom môže meniť osvetlenie podľa nálady. Samozrejmá je aj prevádzka bez osvetlenia. Prístroj je tichý, a preto vhodný aj do spálne.

Zdroj: www.toptrendy.sk